• Trabzon, hareketli
  • Günübirlik
  • Uzungöl, Lustra & Karaster Yaylaları
  • 120.00

TELEFON İLE REZERVASYON

Bizi arayın rezervasyonunuzu gerçekleştirelim.

0462 321 11 97

TARİH SEÇİN

YETİŞKİN SAYISINI SEÇİN

ÇOCUK SAYISINI SEÇİN (0-6 YAŞ)

ÇOCUK SAYISINI SEÇİN (7-12 YAŞ)

1. KİŞİ BİLGİLERİ

Ad *

Soyad *

Doğum Tarih *

Tc Kimlik Numara *

Cinsiyet *

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Ad *

Soyad *

E-Posta *

Telefon Numarası *

Adres *

FİYAT / REZERVASYON

Seçimlerinize göre fiyat otomatik olarak belirlenmektedir.

Genel Toplam 120.00

Değerli Misafirlerimiz Dünyada Yaşanan Kovid19 Salgını nedeni ile turlarımız sosyal mesafeye uygun olarak yapılacaktır. 19 Kişilik Araçlarımızda 8 veya 9 kişi olarak düzenlenecektir, misafirlerimize maske ve dezenfektan verilecektir.

Sabah saat 09:30’da acentemiz önünden hareket ediyoruz. Sürmene’de Sürmene Bıçağı alış-veriş imkânı buluyoruz. Of’ta çay fabrikasını ziyaret ediyoruz ve bahçeden bardağa kadar çayın serüvenini dinleyip fabrikayı gezdikten sonra Uzungöl’e doğru devam ediyoruz. Uzungöl’den yukarı yükselmeye devam ediyoruz ve önce Lustra sonra Karaster Yaylası’na ulaşıyoruz. Yaklaşık 2000m rakımda bulunan yaylada aynı zamanda yamaç paraşütü sporunun yapıldığı noktada, Karadeniz’in yayla yaşantısı ve kültürü hakkında bilgilerimizi alıp doğa yürüyüşlerimiz esnasında yöresel yayla evlerini görüyoruz. Ayrıca sizlere özel olarak, acentemizin ikramı sıcak sütlerimizi içiyoruz. Ardından Uzungöl’e inişe geçiyoruz ve öğle yemeği molamızın ardından serbest zaman veriyoruz. Göl çevresinde yürüyüş yapabilir, cafelerde oturup çay-kahve içebilir, tatlı yiyebilirsiniz. Dileyenler bisiklet kiralayıp, çevre gezisi yapabilir. Belirtilen saatte buluşmanın ardından aracımıza biniyoruz ve Trabzon’a dönüşe geçiyoruz.

Lüks araçlar ile ulaşım

Rehberlik Hizmeti

Yaylada süt ve çay ikramı

Araç içi ikramlar

Sabah kahvaltısı ve öğle yemeği

Kişisel harcamalar

Elde olmayan nedenlerden dolayı doğabilecek ekstra masraflar

Rehberimiz hava şartlarına veya olağanüstü durumlara göre gerekli gördüğü takdirde programda değişiklik yapma hakkına sahiptir.

Nefes darlığı çeken misafirlerimiz için turumuz uygun olmayabilir.