• Trabzon, hareketli
  • 4 GECE 6 GÜN
  • Otobus
  • ( Pamukkale – Buldan – Hierapolis – Sardes Antik Kenti ) Şirince – Çeşme – Alaçatı - İzmir Efes Antik Kenti – Meryem Ana Evi - Kuşadası Ayvalık Tekne Turu – Cunda Adası Gelibolu – Çanakkale Şehitler Abidesi – Conk Bayırı – Zafer Anıtı
  • 12849.00

TELEFON İLE REZERVASYON

Bizi arayın rezervasyonunuzu gerçekleştirelim.

0462 321 11 97

TARİH SEÇİN

YETİŞKİN SAYISINI SEÇİN

ÇOCUK SAYISINI SEÇİN (0-6 YAŞ)

ÇOCUK SAYISINI SEÇİN (7-12 YAŞ)

1. KİŞİ BİLGİLERİ

Ad *

Soyad *

Doğum Tarih *

Tc Kimlik Numara *

Cinsiyet *

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Ad *

Soyad *

E-Posta *

Telefon Numarası *

Adres *

FİYAT / REZERVASYON

Seçimlerinize göre fiyat otomatik olarak belirlenmektedir.

Genel Toplam 12849.00

1.Gün. ( Pamukkale’ye gece yolculuğu )

 

#hareket#

Yukarıda belirtilen kalkış noktalarından katılan misafirlerimiz ile birlikte Pamukkale’ye doğru gece yolculuğuna başlıyoruz.

2.Gün. ( Pamukkale – Buldan – Hierapolis – Sardes Antik Kenti )

Değerli Konuklarımız; sabah yolumuz üzerinde bulunan dinlenme tesisinde alacağımız kahvaltı sonrasında günümüzde Pamukkale olarak adlandırılan Hierapolis Antik Kenti’ne ulaşıyoruz. Antik dönemde bir sağlık ve şifa merkezi olarak inşa edilen şehri gezmeye başlıyoruz. Şehrin eşsiz tiyatrosunu, hamam, gymnasium, nekropol, Apollon Tapınağı gibi bölümlerini gördükten sonra binlerce yıl boyunca yeraltı kaynak sularının tortularının birikmesiyle oluşmuş travertenlerde sizlere serbest zaman veriyoruz. Serbest zamanımızın ardından Denizli’ye özgü pamuklu dokumaları görebileceğimiz bir tekstil mağazasına uğruyoruz. Burada vereceğimiz alışveriş molasından sonra Buldan’a geliyoruz. Tarihi Buldan evlerini görerek sokaklarında yapacağımız yürüyüş sonrasında Manisa istikametine doğru yola çıkıyoruz. Sardes Antik Kenti’ne ulaşıyoruz. Antik çağda Lidya Krallığı’nın başkenti olan ve tarihte devlet güvencesinde paranın ilk basıldığı yer olarak bilinen Sardes Antik Kenti’ni geziyoruz. Hamam, gymnasium, sinegog gibi kalıntıları gördükten sonra otelimize yerleşiyoruz.

 

Kahvaltı: Yol üzeri dinlenme tesisinde serbest olarak alınacaktır. Tur Ücretine Dahil Değildir.

Öğle Yemeği: Buldan’da serbest zaman.

Akşam yemeği: Konaklama yapacağımız otelde açık büfe olarak alınacaktır. Tur Ücretine Dahildir.

Konaklama: Manisa Otelleri.

3.Gün. ( Şirince – Efes Antik Kenti – Meryem Ana Evi - Kuşadası)

Değerli konuklarımız, sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltının ardından Şirince’ye ulaşıyoruz. Şirince’nin sokaklarını yürüyerek gezmeye başlıyoruz. Yapacağımız yürüyüşün ardından meşhur Şirince şaraplarını tadabilmeniz için bir mola veriyoruz ve alışveriş yapabilmeniz için sizlere serbest zaman veriyoruz. Serbest zamanımızın ardından Şirince’den ayrılarak Efes Antik Kenti’ne geliyoruz. Hadrian Tapınağı, Agora, Kuretler Caddesi, Traianus Çeşmesi, Celsus Kütüphanesi, Tiyatro bölümlerini gördükten sonra Meryem Ana Evi’ne gidiyoruz. St. John tarafından Efes’e getirilen Meryem Ana’nın yaşadığı kabul edilen evi geziyoruz ardından Kuşadası’na geliyoruz. Cenevizliler tarafından inşa edilmiş olan Güvercinada’yı geziyoruz ve sizlere Kuşadası’nda serbest zaman veriyoruz. Serbest zamanımızın ardından otelimize yerleşiyoruz.

Sabah Kahvaltısı: Konaklama yapacağımız otelde açık büfe olarak alınacaktır.

Öğle Yemeği: Selçuk’ta alınacaktır.

Konaklama Oteli: Kuşadası, İzmir Otelleri

Akşam Yemeği: Konaklama yapacağımız otelimizde açık büfe veya set menü olarak alınacaktır. Tur ücretine dâhildir.

4.Gün. ( Çeşme – Alaçatı - İzmir)

Değerli Konuklarımız; sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında Çeşme’ye ulaşıyoruz. M.S. 2. yüzyılın sonlarında yaşamış ünlü Yunan gezgin ve coğrafyacı Pausanias’a göre Giritliler tarafından kurulan Çeşme’de ilk olarak, Osmanlı hâkimiyetine girdikten sonra muhtemelen 14’üncü yüzyılın sonlarında yapıldığı tahmin edilmekte olan Çeşme Kalesi ile gezimize başlıyoruz. Kale’ye ek olarak yapılan Kervansarayı da dışarıdan gördükten sonra rehberimizin anlatımını dinliyoruz. Ardından tarihi taş evleri ve rüzgâr sörfüne elverişli plajları ile ünlü olan Alaçatı’ya geçiyoruz. Alaçatı’da alacağımız öğle yemeği sonrasında vereceğimiz serbest zamanda, Ege’nin bu şirin beldesinde Rum mimarisi ile Osmanlı mimarisinin birleştiği sokaklarında yürüyebilir, meşhur sakızlı reçel ve sakızlı dondurmanın tadına bakabilirsiniz. Ardından Alaçatı gezimizi tamamlayıp İzmir’e hareket ediyoruz. İzmir’in simgelerinden biri olan Tarihi Asansör gezimizi gerçekleştiriyoruz. Ardından Konak Meydanı, Saat Kulesi, Hükümet Konağını görüyoruz. Günün sonunda otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

Kahvaltı: Konaklama otelinde açık büfe olarak alınacaktır.

Öğle Yemeği: Alaçatı’da serbest zamanda alınacaktır. Tur Ücretine Dahil Değildir.

Akşam yemeği: Konaklama yapacağımız otelde açık büfe olarak alınacaktır. Tur Ücretine Dahildir.

Konaklama: Ayvalık, Edremit Otelleri.

5.Gün. (Ayvalık Tekne Turu – Cunda Adası)

Değerli Konuklarımız; sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltının ardından Ayvalık’a hareket ediyoruz. Eskiden kokulu ada anlamına gelen Moshinos, Türklerin ise Cunda dedikleri Alibey Adasına ulaşıyoruz. Arzu eden konuklarımız ile birlikte Ekstra Ayvalık Tekne Turu’na katılıyoruz. Tekne turuna katılmak istemeye misafirlerimiz Cunda Adası’nda vakit geçirebilirler.

Ekstra Ayvalık Tekne Turu (Ekstra)

Marinada bizleri bekleyen teknemize biniyor ve Ayvalık’ın masmavi koylarına yelken açıyoruz. Gün boyu Ayvalık koylarında (İncirli, Karaada, Akvaryum adası, Maden Adası, Çıplak ada, İlyosta, Kleopatra) vereceğimiz yüzme molasının ardından akşamüzeri Cunda’ya yanaşıyoruz.

Cunda Adası’nda vereceğimiz serbest zaman içerisinde alışveriş yapabilir, çay ve kahvelerinizi yudumlayabilirsiniz. Serbest zamanımızın ardından rehberimizin belirlemiş olduğu saatte otobüsümüzle buluşup Çanakkale’de ki otelimize yerleşiyoruz.

Kahvaltı: Konaklama otelinde açık büfe olarak alınacaktır.

Öğle Yemeği: Teknede ekstra tura dahil olarak alınacaktır.

Akşam yemeği: Konaklama yapacağımız otelde açık büfe olarak alınacaktır. Tur Ücretine Dahildir.

Konaklama: Çanakkale Otelleri.

 

6.Gün. ( Gelibolu – Çanakkale Şehitler Abidesi – Conk Bayırı – Zafer Anıtı )

Değerli Konuklarımız, otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında Gelibolu’ya geçiyoruz. I.Dünya Savaşı içerisinde yer alan en önemli cephelerden biri olan Çanakkale Cephesi’nde en büyük çarpışmaların geçtiği Gelibolu Yarımadası Tarihi Milli Parkı gezimize başlıyoruz. Kilit Bahir Köyü ve Kalesi panoramik olarak görüyor, Rumeli Mecidiye Tabyasını geziyoruz. 215 kg ağırlığındaki top mermilerini insanüstü bir güç ile sırtlayan Seyit Onbaşı anıtını görüyoruz. Şahindere Sargı Yeri Şehitliği – Çanakkale Şehitler Abidesi gezimiz sonrasında, Alçıtepe Köyüne geliyor öğle yemeği molası veriyoruz. Yemek sonrasında 57. Piyade Alayı Şehitliği, Conk Bayırı, Zafer Anıtı gezilerimizi tamamlıyor, dönüş yolculuğumuza başlıyoruz.   

Kahvaltı: Otelde açık büfe olarak alınacaktır. Tur Ücretine Dahildir.

Öğle Yemeği: 18 Mart Restoran (Menü Fiyatları Geçerlidir) Tur Ücretine Dahil Değildir.

Konaklama: Bu Gece Otel Konaklaması Yoktur.

Akşam yemeği: Yol üzeri dinlenme tesisinde alınacaktır. Tur Ücretine Dahil Değildir.

7.Gün.  (Trabzon )

Değerli Konuklarımız, sabah erken saatlerde Trabzon’a ulaşıyor ve başka bir Nayino Tours organizasyonunda görüşmek dileğiyle sizlere veda ediyoruz.

 

Gezi Ücretine Dâhil Olan Hizmetler

Lüks Araçlar ile Ulaşım (Kişi sayısına göre araç detayları genel şartlarda yer almaktadır.)  

Otellerde 4 Gece Yarım Pansiyon Konaklama,            

Açık Büfe 4 Sabah kahvaltısı,

Açık büfe veya yöresel yemeklerden oluşan 4 Akşam yemeği                     

Programda Belirtilen Tüm Çevre Gezileri,  

1618 Nolu turizm kanununa göre zorunlu seyahat sigortası, 

Profesyonel Rehberlik hizmetleri

 

Gezi Ücretine Dâhil Olmayan Hizmetler

 Tüm öğle yemekleri,

Tüm yemeklerde alınan İçecekler,

Tur süresince yapılan özel harcamalar,

Ekstra belirtilen organizasyonlar,

Müze Ören yeri giriş ücretleri,

Gezi Ücretine Dâhil Olan Hizmetler

Lüks Araçlar ile Ulaşım (Kişi sayısına göre araç detayları genel şartlarda yer almaktadır.)  

Otellerde 4 Gece Yarım Pansiyon Konaklama,            

Açık Büfe 4 Sabah kahvaltısı,

Açık büfe veya yöresel yemeklerden oluşan 4 Akşam yemeği                     

Programda Belirtilen Tüm Çevre Gezileri,  

1618 Nolu turizm kanununa göre zorunlu seyahat sigortası, 

Profesyonel Rehberlik hizmetleri

Gezi Ücretine Dâhil Olmayan Hizmetler

                                                                                            

Tüm öğle yemekleri,

Tüm yemeklerde alınan İçecekler,

Tur süresince yapılan özel harcamalar,

Ekstra belirtilen organizasyonlar,

  • Müze Ören yeri giriş ücretleri,

Müze Kart

Bakanlığa bağlı tüm müze ve antik kentlere 1 yıl boyunca ücretsiz giriş imkânı sağlar. Müze Kart, Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından sadece Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına verilen bir karttır. Bir yıl boyunca Kültür ve Turizm Bakanlığı’na bağlı olan tüm müzelerde ve ören yerlerinde geçerli olup ücretsiz ziyaret sağlar.

Ek Hizmet Detayları

Profesyonel rehberlik hizmeti, yardımcı rehberlik hizmeti, milli park giriş ücretleri,otopark ücretleri,fiyatımıza dahilir.

65 yaş ve üstü Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları, Gaziler ile şehit ve gazilerin eş ve çocukları,Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı engelliler ve bir refakatçisi, Er ve erbaşlar, ICOM, ICOMOS ve UNESCO kartı sahipleri, Basın kimlik kartı sahipleri ve 0-12 yaş arası yabancı uyruklu çocuklar belirttiğimiz kimliklerini ibraz etmek kaydı ile Müze Giriş Ücretlerini Kendileri Öderler

Genel Şartlar

Tur programının uygulayacısı rehberdir. Bu nedenle hava muhalefeti, konaklama otelinin konumu v.b şartların gerektirdiği durumlarda programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapabilir.

Hava muhalefeti nedeniyle yapılamayan turlarda Nayino Tours Sorumluluğu yoktur.

Turlarımız otel, otobüs, tur programı, müze ve ören yeri girişleri ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür ayrı ayrı düşünülemez. Mücbir sebepler dışında kullanılmayan hizmetlerin ücret iadesi yapılamaz.

0-6 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir.

Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında 1 çocuk için geçerlidir.

Rezervasyon sırasında koltuk numarası sözü verilmez, 3 ve 4 numaralı koltuklar rehberlere aittir.

Programda belirtilen oteller öncelikli konaklama tesisleridir. Bölgelerin ve otellerin yoğunluğuna bağlı olarak aynı standart ve yıldız kategorisinde veya bir üst sınıf otel ile değişiklik yapılabilir.

Yeterli sayıda çoğunluk sağlanamadığı durumda tur iptal olur veya bir sonraki tura aktarılır. Böyle bir durumda Nayino Tours misafirlerine 2 (iki) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür.

İptal Güvence Paketi

Satın almış olduğunuz paket turunuzu, başlangıç tarihinden  72 saat öncesine kadar, hiçbir neden belirtmeksizin iptal edebilmenize olanak verir. İptal sonrasında ödemiş olduğunuz tur ücretinin tamamı, hiçbir kesinti yapılmadan, ödeme şeklinize göre iade yapılır. İptal güvence paketi; 2000 TL ye kadar olan rezervasyonlarda 20,00 TL, 2.000,00 TL üzeri rezervasyonlarda ise rezervasyon bedelinin % 1 -i kadardır.

Uçaklı Turlarımıza İptal İade Güvence Paketi Eklenememektedir.

1618 Nolu Zorunlu Seyahat Sigortası Kapsamı

Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz.Özel sağlık sigortası misafire ait özel harcamadır.

Kokartlı Profesyonel Rehberler

Turizm Bakanlığının açmış olduğu kurslar veya Üniversitelerin Turizm Rehberliği bölümünden mezun olan Tarih-Coğrafya-Sanat Tarihi-Arkeoloji-Edebiyat-Dinler Tarihi-İnsan psikolojisi v.b konularda eğitim almış yabancı dil sınavını başarı ile geçmiş Gidilen bölgenin Kültürünü özel lezzetlerini gezilecek ve görülecek yerleri iyi bilen kalifiye kişilerdir.

Rehber Tavsiyesi

Gezi yerlerinde genel de yürüyüş yapacağımızdan dolayı Bunu dikkate alarak hazırlıklı gelmenizi mevsim koşullarını düşünerek giyininiz (polar/kazak, şapka, güneş gözlüğü, yağmurluk vb.)  ince den kalına doğru bir giyimi tercih ediniz (yürüdükçe terler, durduğunuzda üşüyebilirsiniz).Ayakkabınız yürüyüşe uygun olsun (toprak, kaya, çamur, su vb.). Boğazlı bot ya da spor ayakkabı iyi olur  Küçük bir sırt çantanız bulunsun (yürüyüş sırasında elleriniz boş olmalı)  Mutlaka yedek giyim, çorap ve ayakkabı alın  Varsa ilaçlarınız Fotoğraf/Video çekiyorsanız yeterince film, yedek pil bulundurmanız gerektiğini hatırlatır sizleri turlarımızda misafir etmekten mutluluk duyarız.

Ulaşım Araçlarımız    

Mercedes Travego

46+1+1 Koltuklandırma, Abs, Asr, Klimalı, Karoseri İndirme Kaldırma Sistemi, Tempomat (Hız Sınırlayıcı ve Sabitleyici), TV, DVD Player (DVD, VCD, CD, MP3), Önde ve Ortada 15 " LCD Monitör,

Mercedes Toursimo

46+1+1 Koltuklandırma, Abs, Asr, Klimalı, Karoseri İndirme Kaldırma Sistemi, Tempomat (Hız Sınırlayıcı ve Sabitleyici), TV, DVD Player (DVD, VCD, CD, MP3), Önde ve Ortada 15 " LCD Monitör,

Man Fortuna

46+1+1 koltuklandırma, Abs, Asr, Klimalı, Ses ve görüntü sistemi: CD çalar, DVD ve VCD oynatıcı, tavana bütünleşmiş önde 17” ve orta kapı üzerinde 14” monitör. Hostes veya rehber için dâhili anons sistemi. Hava kanalları üzerine monte edilmiş aç-kapa düğmeli hoparlör ve okuma lambaları, buzdolabından oluşan mini mutfak seti.

Midibusler

ISUZU TURKUAZ 31+1 koltuklandırma, Yatar otobüs koltuklu, abs, asr, Klima, 1adet monitör, 1 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı

Minibusler
VW VOLT 12+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı

Mercedes Sprinter

12+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima,cd ve dvd oynatıcı